Loading...
Serwis 2017-05-16T10:32:49+00:00

Jako wyłączny dystrybutor marki BLADEMASTER w Polsce, prowadzimy profesjonalny serwis naszych produktów. Świadczymy obsługę po sprzedażową, gwarancyjną i serwisową.

KAŻDA ZAKUPIONA MASZYNA, posiada w pakiecie usługę uruchomienia przez naszego SERVICE INŻYNIERA wraz z przeszkoleniem obsługi jaka będzie pracować na maszynie. Nasze szkolenia poparte są ponad 10-letnim doświadczeniem obsługi maszyn BLADEMASTER.

Przykładowy serwis wykonywany przed sezonem zimowym u jednego z naszych klientów.

Do dyspozycji naszych klientów jest świetnie wyposażony SERVICE CAR. Dzięki niemu nasze serwisy, gdziekolwiek mają miejsce są przeprowadzone praktycznie tak jak w warsztacie.

Samochód wyposażony jest we wszelkie niezbędne narzędzia i akcesoria, tak by przeglądy trwały szybko i sprawnie. W czasie montażu i rozruchu naszym service inżynierom towarzyszy zawsze service car, dzięki niemu maszyny jakie trafiają do klienta są gotowe do działania, odpowiednio ustawione i sprawdzone na miejscu.

W razie problemów, przeglądów gwarancyjnych, czy też awarii jesteśmy w stanie przeprowadzić większość czynności na miejscu, tak by okres kiedy maszyna nie ostrzy był jak najkrótszy.

Poniżej przedstawiamy logotypy organizacji i firm ściśle współpracujących za Blademaster’em: